Im bliżej września, tym częściej słyszeć będziecie o zbliżającej się inauguracji kampanii „We love eating! Rozsmakuj się w zdrowiu”. Kampanię, wspólnie z sześcioma innymi miastami Europy, Centrum Inicjatyw Senioralnych przygotowuje  na prośbę Komisji Europejskiej. Zanim jednak rozpocznie działania, chcą dowiedzieć się, jak się odżywiacie, jak chcielibyście się odżywiać, czy pijecie wodę itp.

Poniżej znajduje się link do ankiety, która skierowana jest do trzech grup:

  • seniorzy (60+),
  • dzieci i młodzież (8-16) i
  • rodzicie dzieci (0-7 lat) oraz
  • kobiety w ciąży (i karmiące dzieci do 6 miesiąca).

Jeśli jesteś przedstawicielem którejś z tych grup, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Po roku kampanii przeprowadzony zostanie kolejny pomiar po to, by sprawdzić, czy działania przyniosły efekty, czyli czy wzrosła wiedza poznaniaków na temat zdrowego stylu życia.

Ankieta

Jak to zrobić: wystarczy kliknąć, wybrać język, następnie podać adres e-mail i poczekać na maila z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu w link aktywacyjny z maila zostaniecie przeniesieni na stronę z ankietą, odpowiadając na pierwsze pytania zostaniecie zakwalifikowani przez system do konkretnej grupy i będzie dostawać odpowiednie dla siebie pytania.

Ankieta jest anonimowa, jednak na końcu zostaniesz poproszona/poproszony  o podanie kontaktu (maila lub numeru telefonu) – dane te nie będą łączone z wynikami ankiety, pomogą jednak skontaktować się z  za rok i poprosić o ponowne wypełnienie ankiety, już po zakończeniu kampanii.

Czas wypełniania ankiety: ok. 10 minut.

Dziękujemy!

Źródło: Centrum Inicjatyw Senioralnych