a,pic1,1159,74895,100515,show2Już po raz piętnasty Miasto Poznań organizuje konkurs o tytuł Poznańskiego Wolontariusza Roku.

Mieszkańcy mogą zgłaszać swoich kandydatów w pięciu kategoriach: młodzieżowa – do 19 lat, indywidualna – powyżej 19 lat, 50+, zespołowa, wolontariat pracowniczy.

 

 

 

Jeśli znasz kogoś, kto aktywnie udziela się jako wolontariusz, uważasz, że za swoją działalność powinien zostać wyróżniony lub zwyczajnie chcesz się komuś odwdzięczyć za okazaną pomoc, nie czekaj! Już dziś zgłoś tę osobę/grupę/organizację do konkursu!

Zgłoszenia kandydatów należy nadsyłać najpóźniej do 16 listopada za pomocą formularza zgłoszeniowego, który można pobrać ze strony www.poznan.pl/organizacje. Wypełnione zgłoszenie należy przesłać mailowo na ngo@um.poznan.pl lub pocztą tradycyjną na adres Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP przy ul. 3 Maja 46, 61-728 Poznań.

Honorowy patronat nad konkursem objął prof. dr hab. Jacek Wysocki, Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Ukoronowaniem konkursu będzie uroczysta gala, która odbędzie się 4 grudnia 2014 roku o godzinie 19.00
w Centrum Kongresowo – Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego 37a.

Podczas gali laureaci otrzymają z rąk Prezydenta Miasta Poznania nagrody i wyróżnienia. Atrakcją wieczoru będzie koncert Meli Koteluk

Zachęcamy do udziału!!!

Źródło: UMP